OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vítejte na stránkách WTS net, s.r.o.

Ochranná známka Průmyslový vzor Franšízing
Porušení průmyslových práv

Vážení přátelé,

vítejte na stránkách společnosti  patentových zástupců WTS net, s.r.o. se zaměřením na efektivní podporu a ochranu Vašich projektů                                                             

Od roku 2007 Vám pomáháme s růstem Vaší značky.

Poskytujeme komplexní právní služby v oblasti práva duševního vlastnictví, tedy zejména v právu známkovém, designovém a rovněž v oblasti práva autorského a práva nekalosoutěžního, včetně franšízingu.

Často se na nás obracíte s žádostí o radu, jak realizovat Vaše podnikatelské nápady. A naprosto správně uvažujete,  domníváte-li se, že právní ochrana Vašeho průmyslového a jiného duševního vlastnictví, je v dnešním podnikatelském prostředí nezbytná. Podnikatel by nikdy neměl podcenit konkurenci, případné její nekalosoutěžní jednání, a proto by měl dbát na kvalitní ochranu své práce, výrobků a služeb.

V případě, že se chcete poradit v dané věci, neváhejte se na naši společnost patentových zástupců obrátit a my Vám poradíme a pomůžeme, jak v maximální zákonem stanovené míře zajistit výlučnou ochranu průmyslových práv a práv k Vašemu duševnímu vlastnictví v České republice i v zahraničí.

Naše kancelář je vyjímečná tím, že se dlouhodobě mimo "běžných" průmyslových práv specializuje na problematiku internetu a oblast doménových jmen. Spoluprací s námi získáte partnera, který rozumí Vašim potřebám, dokáže pružně reagovat na Vaše požadavky v krátké lhůtě za rozumnou cenu.

Je krásné být u toho, když se něco rodí a roste. A my Vám děkujeme za to, že můžeme být s Vámi u toho, jak Vaše značka roste.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

                                                                                 Tým WTS net, s.r.o.

 
                  Naším mottem je: "každý problém má své řešení".

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.